-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекти ретрансляторів цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-010313-a
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер:
72eef8bca70243bc991f407c17a3aa00
Внутрішній номер закупівлі:
24581023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-010313-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Букрєєва +380472393422 ulmtz_gunp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 20:26 - 09.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 20:26 - 12.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
12.03.2025 00:00 - 13.03.2025 17:33
Період завантаження договору:
19.03.2025 00:00 - 29.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500 000.00 Комплекти ретрансляторів цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)