-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти ретрансляторів цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)
Оголошено тендер
2 500 000.00
UAH
Номер:
17a643f15ae14a36a7bb1ac82f4c4d64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-28-012929-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти ретрансляторів цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.02.2025 20:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплекти ретрансляторів цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент), тип 1
Кількість
8 комплект
Період постачання
(не задано)
Комплект ретранслятора цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент), тип 2
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Комплект ретранслятора цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент), тип 3
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти субвенції з місцевого бюджету, виділені на виконання Програми територіальної оборони на 2023-2027 роки
Сума2 500 000.00 UAH