• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оглядові камери відеоспостереження

Завершена

80 556.00 UAH з ПДВ
Номер: 2dbb17f70c37483e91b817a817f14d54
Внутрішній номер закупівлі: 27308150
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-27-018922-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Букрєєва +380472393422 ulmtz_gunp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 556.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2025 22:30 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2025 22:30 - 10.12.2025 00:00
Аукціон: з 10.12.2025 11:39
Період кваліфікації: 10.12.2025 00:00 - 10.12.2025 15:26
Період завантаження договору: 16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 556.00 Оглядові камери відеоспостереження