-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оглядові камери відеоспостереження
Оголошено тендер
80 556.00
UAH
Номер:
fcf7a6cf2e5a47cd90d981d2cbe4c855
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-27-022921-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
80 556.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оглядові камери відеоспостереження
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.11.2025 22:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оглядова камера відеоспостереження
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти субвенції з місцевого бюджету на виконання Комплексної програми профілактики злочинності територіальної громади Христинівської міської ради на 2021-2025 роки
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяХристинівська
Сума46 032.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти субвенції з місцевого бюджету на виконання Програми профілактики злочинності в Маньківській територіальній громаді на 2021-2025 роки
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМаньківська
Сума34 524.00 UAH