-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система)- ID: UA-2026-08-13-012804-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082738
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Дротова гарнітура прихованого носіння)- ID: UA-2026-08-12-002836-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059913
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Відеокамера IMOU IPC-C...×-
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Відеокамера IMOU IPC-C32EP-RO)
- ID: UA-2026-08-07-007899-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026091
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихован...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихованого нагляду)
- ID: UA-2026-08-04-010405-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990813
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-07-13-011315-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29802498
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-06-30-015297-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698436
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Авт...×-
ДК 021:2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Автомобільні відеореєстратори)
- ID: UA-2026-06-10-003176-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29490556
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32530000-7 - Телекомунікаційне супутникове обладнання (Обладнання супутников...×-
ДК 021:2015 - 32530000-7 - Телекомунікаційне супутникове обладнання (Обладнання супутникового зв'язку)
- ID: UA-2026-06-08-001223-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29459885
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32360000-4 - Переговорне обладнання (Комплекс переговорний КП-15А)- ID: UA-2026-05-29-009009-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29385682
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32360000-4 Переговорне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання (Підсилювачі сигналу антен...×-
ДК 021:2015 - 32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання (Підсилювачі сигналу антен Avenger Angel Big Hulk Plus)
- ID: UA-2026-05-22-007948-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29312733
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Т...×-
ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Тактичні екшн-камери)
- ID: UA-2026-05-21-012818-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303660
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм...×-
ДК 021:2015 - 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Радіостанція Motorola R7 FKP Capable VHF діапазону в комплекті)
- ID: UA-2026-05-19-013472-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29274128
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання (Виносна антена типу "...×-
ДК 021:2015 - 32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання (Виносна антена типу "Павук")
- ID: UA-2026-05-19-013285-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29273943
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32550000-3 Телефонне обладнання (Телефонне обладнання)- ID: UA-2026-04-10-008936-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28892478
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Так...×-
ДК 021:2015 - 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Тактичні екшен-камери)
- ID: UA-2026-04-10-006895-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28890459
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуТорги не відбулисяТорги не відбулися -