-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015297-a
Мережеве обладнання
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0704a55b8c6a40df8eb48bca5614b7c5
Внутрішній номер закупівлі:
29698436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015297-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 20:01 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 20:01 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:37
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 13.07.2026 18:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Мережеве обладнання