-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32530000-7 - Телекомунікаційне супутникове обладнання (Обладнання супутникового зв'язку)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-001223-a
Завершена
959 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7b1ac7fda9f4a5b82da9f92ee914f6a
Внутрішній номер закупівлі:
29459885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-001223-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
959 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання супутникового зв'язку
Кількість
30 штука
Період постачання
до 26.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТЕТМАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45408101
-
Контактна особа:
Стеценко Д Г 0983281022
-
Адреса:
02155, Україна, м. Київ
Ціна пропозиції
959 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2026 10:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
97ffb806429142c787ac155ff4025224
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-08-001223-a-a1
Постачальник:
ТОВ "СТЕТМАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45408101
-
Адреса:
02155, Україна, м. Київ
Номер договору:
№ 398 ВПЗ
Сума договору:
959 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
799 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
05.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний