• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32420000-3 Мережеве обладнання (Мережеве обладнання)

Мережеве обладнання

Завершена

208 325.00 UAH без ПДВ
Номер: 2a191cb9dc444ad9a974f2f79ad1ed91
Внутрішній номер закупівлі: 29802498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-011315-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 208 325.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 19:06 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 19:06 - 21.07.2026 00:00
Аукціон: з 21.07.2026 15:02
Період кваліфікації: 21.07.2026 00:00 - 21.07.2026 18:51
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴208 325.00 Мережеве обладнання