-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Дротова гарнітура прихованого носіння)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-002836-a
Дротова гарнітура прихованого носіння
Завершена
208 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
2a283d6c095b4f8bb62abc53df04b130
Внутрішній номер закупівлі:
30059913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-002836-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:59 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:59 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 15:12
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 20.08.2026 12:47
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 333.33 Дротова гарнітура прихованого носіння