-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Дротова гарнітура прихованого носіння)
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
89e7694df0e84e9ab0dfb6f9a4064fc4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-003530-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Дротова гарнітура прихованого носіння)
Примітки:
Дротова гарнітура прихованого носіння
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2026 10:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дротова гарнітура прихованого носіння
Кількість
50 одиниця
Період постачання
до 15.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума250 000.00 UAH