-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2020-10-23-010784-a
- Дата створення : 23.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6878276
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2020-09-10-010081-b
- Дата створення : 10.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6248535
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2020-03-11-003037-b
- Дата створення : 11.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4620555
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2020-02-17-003013-a
- Дата створення : 17.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4504357
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2020-01-27-005269-a
- Дата створення : 27.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4373941
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2020-01-20-005247-c
- Дата створення : 27.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4373876
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2019-11-25-003711-b
- Дата створення : 25.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4063844
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2019-02-02-000172-b
- Дата створення : 02.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3186828
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2019-03-16-000105-a
- Дата створення : 22.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3154427
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2019-02-01-003292-b
- Дата створення : 08.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2985911
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2019-01-22-002880-b
- Дата створення : 22.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2949816
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2018-11-16-001486-a
- Дата створення : 16.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2934382
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 769 днів назад
-
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2019-01-09-001611-c
- Дата створення : 21.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2877434
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015, код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2019-01-02-000974-c
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2824137
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2018-12-15-000308-c
- Дата створення : 26.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2804838
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147049ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -