• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

378 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5ee4f47dd5684523a5ad715a3153b656
Внутрішній номер закупівлі: 4620555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-11-003037-b   
Замовник: Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Оксана Григорівна Тарасенко +380473922151 chorvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до вимог Законів України: “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, «Про ринок природного газу від 09.04.2015 № 329-УІІІ, Кодексу газотранспортної системи, а також Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» споживач природного газу в одному місяці не може мати декількох постачальників природного газу одночасно, окрім випадків, якщо його річний обсяг споживання природного газу перевищує 30 млн куб. метрів;. Так як строк на проведення процедури закупівлі "Відкриті торги" займає не менше 30 календарних днів, та на даний момент в замовника відсутні укладені договори за результатом здійснення конкурсної закупівлі в зв’язку оскарженням рішення до АМКУ тим самим затягненням публічної процедури відкритих торгів природного газу згідно оголошення UA-2019-11-25-003711-b, що спричинить відключення (обмеження) від газопостачання будівель замовника торгів, можливим постачальником для потреб Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації до 31 березня 2020 року за результатом проведення переговорної процедури закупівлі є постачальник який має право здійснювати відповідну діяльність згідно ліцензії; таким постачальником зокрема є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ". Не укладання з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ". договору на закупівлю природного газу може привести до не ефективного виконання замовником обов’язків передбачених законом, та повноцінного функціонування підпорядкованих закладів Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації зокрема зриву опалювального сезону 2020 року, а також Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій № 658 від 06.08.2018 року (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 р. за № 969/32421), припинення теплопостачання, як наслідок призведе до надзвичайної ситуації місцевого рівня. Отже, з метою недопущення виникнення негативних наслідків, спричинених відключенням об’єктів замовника від газорозподільчої мережі, прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі, за нагальною потребою в порядку п. 3 ч. 2 ст. 35 Закону
Очікувана вартість: 378 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 70000 метри кубічні
Період постачання до 31.03.2020
Місце постачання 19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай та Чорнобаївський р-н, за адресою замовника та підпорядкованих закладів На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ"

Оскарження: 11.03.2020 14:38 - 17.03.2020 00:00
Ціна пропозиції 378 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2020 14:44
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 45bf29e4e1874f11b5c7ceb40417ed10
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-11-003037-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ"
Номер договору: № 1703/1Б
Сума договору: 93 922.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 78 268.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.03.2020 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 17.03.2020 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ГАЗ (березень) 2020р.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №1 ГАЗ березень.pdf
p7s
sign.p7s