-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-10-23-010784-a
Завершена
354 889.45
UAH з ПДВ
Номер:
799fbbb9735f445eb07ed7b85edcbb35
Внутрішній номер закупівлі:
6878276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-23-010784-a
Замовник:
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147049
-
Адреса:
19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай, вул. Центральна,154
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Олександрович Савісько +380473922151 chorvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р., а саме, – переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Так як строк на проведення процедури закупівлі "Відкриті торги" займає не менше 30 календарних днів, та на даний момент в замовника відсутні укладені договори за результатом здійснення конкурсної закупівлі в зв'язку із наявними оскарженням процедури закупівлі (UA-2020-09-10-010081-b.b1) в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, що спричинить обмеження опалення природним газом будівель замовника торгів, можливим постачальником для потреб Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації до 15 листопада 2020 року за результатом проведення переговорної процедури закупівлі є постачальник який має право здійснювати відповідну діяльність таким постачальником зокрема є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕВ". Не укладання з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" договору на закупівлю природного газу може привести до не ефективного виконання замовником обов’язків передбачених законом, та повноцінного функціонування підпорядкованих закладів Замовника зокрема зриву опалювального сезону 2020 року.
Отже, з метою недопущення виникнення негативних наслідків, спричинених неможливостю вчасного початку опалювального сезону підпорядкованих закладів замовника, а також Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій № 658 від 06.08.2018 року (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 р. за № 969/32421), припинення теплопостачання, як наслідок призведе до надзвичайної ситуації місцевого рівня прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі, за нагальною потребою в порядку п. 3 ч. 2 ст. 40 Закону
Документи, що підтверджують можливість застосування закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.
Очікувана вартість:
354 889.45 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ (ДК 021:2015: 09123000-7 - Природний газ)
Кількість
61030 метри кубічні
Період постачання
до 15.11.2020
Місце постачання
19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай та Чорнобаївський район, газотранспортна система України для потреб замовника торгів та підпорядкованих одиниць
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 23.10.2020 16:12 - 28.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Фесенко Є.О +380472544949
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ будинок 137
Оскарження: 23.10.2020 16:12 - 28.10.2020 23:00
Ціна пропозиції
354 889.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2020 16:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ab072f5d4a04c4697765ed013418487
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-23-010784-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Фесенко Є.О +380472544949
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ будинок 137
Номер договору:
С/466-20
Сума договору:
340 704.75 UAH з ПДВ
Сума договору:
283 920.63 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
29.10.2020 16:00
Статус:
Підписаний