-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-002880-b
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Торги відмінено
4 199 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 199.99 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 199.99 UAH
Номер:
e14c50a85a6f4bfba9ea07a40c2fbf9a
Внутрішній номер закупівлі:
2949816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-22-002880-b
Замовник:
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147049
-
Адреса:
19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай, вул. Центральна,154
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Раїса Василівна Піддубна +380473922151 chorvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 199 995.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 199.99 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2019 15:50 - 28.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2019 15:50 - 07.02.2019 00:00
Аукціон:
з 07.02.2019 12:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
287922 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
19900, Україна, Черкаська область, Чорнобаївський район, до межі балансової належності підпорядкованих об’єктів Замовника торгів
На карті