• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

1 235 140.05 UAH з ПДВ
Номер: 032e5a9fca854604bfc01d424306fb2a
Внутрішній номер закупівлі: 2985911
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-01-003292-b   
Замовник: Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Раїса Василівна Піддубна +380473922151 chorvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до вимог Законів України: “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, «Про ринок природного газу від 09.04.2015 № 329-УІІІ, Кодексу газотранспортної системи, а також Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» споживач природного газу в одному місяці не може мати декількох постачальників природного газу, окрім випадків, якщо його річний обсяг споживання природного газу перевищує 30 млн куб. метрів;. Так як строк на проведення процедури закупівлі "Відкриті торги" займає не менше 30 календарних днів, що спричинить відключення (обмеження) від газопостачання будівель замовника торгів в лютому, можливим постачальником для потреб Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації до 28 лютого 2019 року за результатом проведення переговорної процедури закупівлі є постачальник який має право здійснювати відповідну діяльність згідно ліцензії; таким постачальником зокрема є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ". Не укладання з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВИДПОВИДАЛЬНИСТЮ УКРГАЗДОБИЧ договору на закупівлю природного газу може привести до не ефективного виконання замовником обовязків передбачених законом, та повноцінного функціонування підпорядкованих закладів Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації, зокрема зриву опалювального сезону 2019 року, що також підтверджується отриманим Протоколом №3 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 січня 2019 року. Також у відповідності до Протоколу № 3 Засідання комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.01.2019 року по п. 1 "Про невідкладіні заходи щодо запобігання виникнення аварій, в звязку з припиненням газопостачання" рекомендовано провести закупівлю відповідно до ст. 35, ч. 2 пункту 3 Закону України "Про публічні закупівлі": Нагальна потреба у закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру . Отже, з метою недопущення виникнення негативних наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі, за нагальною потребою в порядку п. 3 ч. 2 ст. 35 Закону. Документи, що підтверджують можливість застосування закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.; Протокол №3 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 січня 2019 року.
Очікувана вартість: 1 235 140.05 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 103359 метри кубічні
Період постачання до 28.02.2019
Місце постачання 19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай, (газотранспортна система України для потреб замовника торгів) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ"

Оскарження: 01.02.2019 15:20 - 07.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 1 235 140.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2019 15:22
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 4b0a133b84d842bba92ed95127164bc7
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-01-003292-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ"
Номер договору: № 25/19
Сума договору: 1 235 140.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 08.02.2019 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договiр_ПП_НС_ГАЗ_2019.pdf
p7s
sign.p7s