-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-03-16-000105-a
Завершена
499 829.81
UAH з ПДВ
Номер:
1a7accf7400f43bca12911e664ef06f9
Внутрішній номер закупівлі:
3154427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-16-000105-a
Замовник:
Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147049
-
Адреса:
19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай, вул. Центральна,154
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Раїса Василівна Піддубна +380473922151 chorvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до вимог Законів України: “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, «Про ринок природного газу від 09.04.2015 № 329-УІІІ, Кодексу газотранспортної системи, а також Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» споживач природного газу в одному місяці не може мати декількох постачальників природного газу, окрім випадків, якщо його річний обсяг споживання природного газу перевищує 30 млн куб. метрів;. Так як строк на проведення процедури закупівлі "Відкриті торги" займає не менше 30 календарних днів, що спричинить відключення (обмеження) від газопостачання будівель замовника торгів в лютому, можливим постачальником для потреб Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації до 31 березня 2019 року за результатом проведення переговорної процедури закупівлі є постачальник який має право здійснювати відповідну діяльність згідно ліцензії; таким постачальником зокрема є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ". Не укладання з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВИДПОВИДАЛЬНИСТЮ УКРГАЗДОБИЧ договору на закупівлю природного газу може привести до не ефективного виконання замовником обовязків передбачених законом, та повноцінного функціонування підпорядкованих закладів Відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації, зокрема зриву опалювального сезону 2019 року. Відділом освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації (далі – Замовник) 01 лютого 2019 року було прийняте рішення про оголошення процедуру відкритих торгів по предмету: ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ) (ідентифікатор оголошення про закупівлю UA-2019-02-02-000172-b за адресою www.prozorro.gov.ua) з періодом постачання на 2019 рік.
Проведення переговорної процедури закупівлі за нагальною потребою зумовлене тим, що процедура закупівлі з ідентифікатором UA-2019-02-02-000172-b заблокована у зв’язку із поданнями учасником закупівлі скарги на рішення тендерного комітету до Органу Оскарження. Розгляд призначено на 21.03.2019 р.
З огляду на обставини, що Замовник не має укладених договорів із постачальниками природного газу на березень 2019 року, Замовник постає перед проблемою в забезпеченні природним газом підвідомчих закладів освіти у розпал опалювального періоду. У випадку успішного завершення торгів за ідентифікатором UA-2019-02-02-000172-b, договір про закупівлю можливо буде укласти щонайменше на початку квітня 2019 року, і то за умови відсутності відповідних Скарг до Органу Оскарження учасниками Процедури закупівлі.
З огляду на вищевказане перед Замовником постала надзвичайна ситуація у можливості зриву опалювального сезону. При цьому, період поставки товару визначити достатнім для завершення основної процедури закупівлі згідно ідентифікатора UA-2019-02-02-000172-b, тобто до кінця березня 2019 року.
. Отже, з метою недопущення виникнення негативних наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі, за нагальною потребою в порядку п. 3 ч. 2 ст. 35 Закону.
Документи, що підтверджують можливість застосування закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.;
Очікувана вартість:
499 829.81 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
63106 метри кубічні
Період постачання
до 31.03.2019
Місце постачання
19900, Україна, Черкаська область, смт. Чорнобай, (газотранспортна система України для потреб замовника торгів)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ"
Оскарження: 16.03.2019 22:30 - 22.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Фоменко С.О. +380991813327
-
Адреса:
02089, Україна, Київ, Київ, Деснянський район ВУЛИЦЯ РАДИСТІВ будинок 64 офіс 8
Оскарження: 16.03.2019 22:30 - 22.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
499 829.81 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2019 22:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a465a8f55cd3421caca41d44fb5dc461
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-16-000105-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗДОБИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Фоменко С.О. +380991813327
-
Адреса:
02089, Україна, Київ, Київ, Деснянський район ВУЛИЦЯ РАДИСТІВ будинок 64 офіс 8
Номер договору:
№ 31/19
Сума договору:
499 829.81 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00
Дата підписання:
22.03.2019 10:00
Статус:
Підписаний