-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу- ID: UA-2025-12-12-016059-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27542096
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Природний газ, фіксований тариф на 1 місяць, без розподілу- ID: UA-2025-11-14-012827-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27132876
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу- ID: UA-2024-12-13-009610-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23670152
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу- ID: UA-2024-12-10-015744-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23608290
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля газового палива (природного газа) на період жовтень-грудень 2024 року- ID: UA-2024-05-21-000584-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21607406
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля газового палива (природний газ)- ID: UA-2023-12-15-019573-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20097304
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля природного газу для закладів управління освіти Первомайської міської ради на пер...×-
Закупівля природного газу для закладів управління освіти Первомайської міської ради на період жовтень-грудень 2023 року
- ID: UA-2023-10-05-010288-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19190101
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля природного газу для закладів управління освіти Первомайської міської ради на пер...×-
Закупівля природного газу для закладів управління освіти Первомайської міської ради на період жовтень-грудень 2023 року
- ID: UA-2023-09-14-012782-a
- Дата створення : 14.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18975478
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2022-11-25-008415-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15993853
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2022-11-25-005492-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15990936
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2022-10-28-003604-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15704786
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2022-09-28-007081-a
- Дата створення : 28.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15453085
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ (ПОН)- ID: UA-2021-12-16-002849-a
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13195655
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2021-10-23-003208-a
- Дата створення : 23.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12115832
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2021-09-28-001530-a
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11744810
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися