-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Закупівля газового палива (природного газа) на період жовтень-грудень 2024 року
Тендер Prozorro UA-2024-05-21-000584-a
Завершена
3 645 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 225.00 UAH
Номер:
11a08a8cdad0450b9ee6af522ed16098
Внутрішній номер закупівлі:
21607406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-21-000584-a
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Перепелиця Світлана Георгіївна +380516175489 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 645 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2024 09:05 - 26.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2024 09:05 - 29.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.05.2024 00:00 - 29.05.2024 14:31
Період завантаження договору:
04.06.2024 00:00 - 14.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 645 000.00 Газове паливо (природний газ)