-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-09-28-001530-a
Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
Торги не відбулися
4 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
Номер:
9efd2ba7ee854af7b3b468f49bc376c2
Внутрішній номер закупівлі:
11744810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-28-001530-a
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радоуцька Ольга Вікторівна +380516155471 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2021 13:22 - 04.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2021 13:22 - 14.10.2021 00:00
Аукціон:
з 18.10.2021 14:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до п.1 ст.23 Бюджетного кодексу України бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення, та п.1 ст.48 БКУ взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів проводиться в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами. Розрахунки проводяться шляхом оплати Споживачем грошових коштів на поточний рахунок Постачальника згідно рахунків за отриманий товар протягом 30 календарних днів місяця наступного за місяцем постачання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
140 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, м. Первомайськ, Заклади управління освіти
На карті