-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-09-28-007081-a
Торги не відбулися
4 635 089.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 175.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 175.45 UAH
Номер:
4a7a9c963130460fa9c8dc75b3af2710
Внутрішній номер закупівлі:
15453085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-28-007081-a
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корінна Оксана Вадимівна +380516175489 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 635 089.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 175.45 UAH
Період уточнення:
28.09.2022 14:47 - 04.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2022 14:47 - 14.10.2022 00:00
Аукціон:
з 17.10.2022 14:06
Умови оплати:
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за природний газ здійснюється Споживачем шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за природний газ здійснюється Споживачем шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
280 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2023 - 31.03.2023
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, м. Первомайськ, Заклади управління освіти
На карті