-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
4 635 089.20
UAH
Номер:
a08c1b8fa83e48baaaab32aa51a2f4e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-28-001039-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 635 089.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.09.2022 11:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
280 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.03.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 635 089.20 UAH