-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля газового палива (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-019573-a
Завершена
6 290 478.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 31 452.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 31 452.39 UAH
Номер:
e434790796174120acf2ca2a3336cbed
Внутрішній номер закупівлі:
20097304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-15-019573-a
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Перепелиця Світлана Георгіївна +380516175489 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 290 478.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2023 17:07 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2023 17:07 - 23.12.2023 00:00
Аукціон:
25.12.2023 15:37 - 25.12.2023 16:00
Період кваліфікації:
25.12.2023 16:00 - 26.12.2023 10:47
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 290 478.20 Природний газ