-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-10-28-003604-a
Торги не відбулися
4 635 089.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 175.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 175.45 UAH
Номер:
5eaf39414fc44856b3792886a2b3a5e6
Внутрішній номер закупівлі:
15704786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-28-003604-a
Замовник:
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144996
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайськ, Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корінна Оксана Вадимівна +380516175489 perv.osvitatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 635 089.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2022 11:20 - 04.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2022 11:20 - 07.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 635 089.20 Природний газ