-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде палив...×-
Вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо.
- ID: UA-2026-08-28-009094-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228514
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 годин (до 05.09.26 15:18)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде палив...×-
Вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо.
- ID: UA-2025-07-22-004358-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25938223
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде палив...×-
вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо.
- ID: UA-2024-10-11-009541-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22867434
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля- ID: UA-2023-09-05-009878-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18868128
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне- ID: UA-2022-06-16-004851-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14757642
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (6-13), вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200), Вугілля ка...×-
Вугілля кам'яне марки А (6-13), вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200), Вугілля кам'яне марки А (13-50), Вугілля кам'яне марки А (25-50) (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09110000-3 - Тверде паливо)
- ID: UA-2021-09-08-005840-c
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11422809
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо...×-
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
- ID: UA-2020-10-12-006989-b
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6678823
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40212110ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)- ID: UA-2019-09-16-002158-a
- Дата створення : 16.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3788179
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40212110ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)- ID: UA-2018-11-15-003673-a
- Дата створення : 15.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2749535
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40212110ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)- ID: UA-2018-10-08-002640-c
- Дата створення : 08.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2622599
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40212110ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25)- ID: UA-2017-10-13-001085-a
- Дата створення : 13.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1358664
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40212110ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 016:2010 - 05.10.1 Вугілля кам’яне (ДК 021:2015 – 09111100-1 Вугілля) (вугілля кам’яне...×-
ДК 016:2010 - 05.10.1 Вугілля кам’яне (ДК 021:2015 – 09111100-1 Вугілля) (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)
- ID: UA-2016-10-24-000467-a
- Дата створення : 24.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 300154
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40212110ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -