-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-002158-a
Більш детально зазначено у Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація) – додаток № 4
Завершена
469 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 345.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 345.00 UAH
Номер:
ed105e277f984ca3acdfd89a205928bf
Внутрішній номер закупівлі:
3788179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-16-002158-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Валентинівна Шевцова +380977816015 osvita.sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
469 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 345.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2019 19:39 - 24.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2019 19:39 - 04.10.2019 17:00
Аукціон:
07.10.2019 14:54 - 07.10.2019 15:27
Період кваліфікації:
07.10.2019 15:27 - 23.10.2019 16:56
Період завантаження договору:
07.10.2019 15:27 - 27.10.2019 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати підписання обома Сторонами видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
67 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, за місцезнаходженням навчальних закладів (1 дошкільний навчальний заклад, 3 загальноосвітні школи)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
Оскарження: 07.10.2019 15:27 - 02.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Оскарження: 07.10.2019 15:27 - 02.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
325 799.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2019 16:56
Документи
63
Скарги
0
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Початкова пропозиція
459 531.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ПІВДЕННИЙ ПАЛИВНИЙ СКЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42768142
-
Контактна особа:
Светлана Яковлева +380678671878 iavis74@ukr.net
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ЄГОРОВА, будинок 22, офіс 106
Початкова пропозиція
339 682.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Початкова пропозиція
467 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
162331bc3d414873a95ce7b45b0f8649
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-16-002158-a-b1
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Номер договору:
139
Сума договору:
308 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.11.2019 16:01
Статус:
Виконаний