-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)
308 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
162331bc3d414873a95ce7b45b0f8649
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-16-002158-a-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Контактна особа:
Марина Валентинівна Шевцова +380977816015 osvita.sr@ukr.net
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
139
Дата підписання:
12.11.2019 16:01
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
308 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
308 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
67 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, за місцезнаходженням навчальних закладів (1 дошкільний навчальний заклад, 3 загальноосвітні школи)
На карті