-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-002158-a
Більш детально зазначено у Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація) – додаток № 4
Завершена
469 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 345.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 345.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2019 19:39 - 24.09.2019 17:00
Відповідь надана
Просимо додати вираз "або еквівалент" в ТД
Номер:
ce47eed23740424fb0d96254f18bacfb
Дата опублікування:
20.09.2019 09:41
Опис:
Просимо внести зміни в тендерну документацію та доповнити її виразом "або еквівалент" (п.3 част.2 ст.22 ЗУ "Про публічні закупівлі")
Відповідь:
У додатку № 4 до тендерної документації наявна наступна примітка: "У разі посилання у викладеній інформації на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип у найменуваннях за предметом закупівлі, джерело його походження або виробника, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент»". Тобто з цього приводу відсутня необхідність вносити зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
20.09.2019 22:44
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
43f9d5878d7d4c0fa03a76d0fa34b57e
Дата опублікування:
19.09.2019 17:07
Опис:
Яку кількість вугілля закуповуєте? В дод.4 помилка?
Відповідь:
Закуповується 67 тонн вугілля. Наявна помилка виправлена. До тендерної документації внесені зміни.
Дата відповіді:
20.09.2019 22:35
Відповідь надана
уТОЧНЕННЯ
Номер:
f8234efc7fec4866ad1b083a68d7c3e1
Дата опублікування:
18.09.2019 10:20
Опис:
копії документів на право власності або договору оренди, який є діючим на 2018 рік, або інших документів, що підтверджують наявність в учасника засобів для транспортування вугілля кам’яного за місцем поставки та автовагів для зважування вугілля кам’яного з відміткою про повірку.
цЕ МАБУДЬ ПОМИЛКА?
Відповідь:
Наявна помилка виправлена. До тендерної документації внесені зміни.
Дата відповіді:
20.09.2019 22:34