-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)
Тендер Prozorro UA-2018-11-15-003673-a
Більш детально зазначено у Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація) – додаток № 4
Завершена
517 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 589.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 589.00 UAH
Номер:
d9539a708b8c4c24a0ad882318238c25
Внутрішній номер закупівлі:
2749535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-15-003673-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Валентинівна Шевцова +380977816015 osvita.sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
517 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 589.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2018 17:38 - 20.11.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2018 17:38 - 30.11.2018 19:00
Аукціон:
03.12.2018 13:06 - 03.12.2018 13:33
Період кваліфікації:
03.12.2018 13:33 - 05.12.2018 19:07
Період завантаження договору:
04.12.2018 16:58 - 24.12.2018 16:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки АМ (13-25), АС (6-13)
Кількість
74 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, за місцезнаходженням навчальних закладів (1 дошкільний навчальний заклад, 3 загальноосвітні школи)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
Оскарження: 03.12.2018 13:33 - 15.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Оскарження: 03.12.2018 13:33 - 15.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
517 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
358 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2018 16:58
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
Оскарження: 04.12.2018 16:58 - 16.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Сорокин Алексей Игоревичь +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Оскарження: 04.12.2018 16:58 - 16.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
399 052.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 463.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2018 19:07
Документи
67
Скарги
0
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Початкова пропозиція
512 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
512 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
47aa95c6f3e742f19b28df2283e65297
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-15-003673-a-c1
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Сорокин Алексей Игоревичь +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Номер договору:
171
Сума договору:
396 463.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
18.12.2018 11:34
Статус:
Підписаний