• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))

головний розпорядник - Управління освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області

Завершена

381 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 905.00 UAH
Номер: c7d68939d7dd40028b204a472cee134c
Внутрішній номер закупівлі: 6678823
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-12-006989-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Пташинська Вікторія Вікторівна +380487717263 osvita.sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 381 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 905.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 11 430.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2020 16:03 - 18.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2020 16:03 - 28.10.2020 17:00
Аукціон: 29.10.2020 13:07 - 29.10.2020 13:28
Період кваліфікації: 29.10.2020 13:28 - 13.11.2020 15:47
Період завантаження договору: 13.11.2020 15:47 - 03.12.2020 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 63 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"

Оскарження: 13.11.2020 15:47 - 24.11.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 380 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2020 15:47
Документи 88
Скарги 0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
Початкова пропозиція 381 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
381 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: f3774c004225465899f18d793447b610
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-12-006989-b-b1
Постачальник: ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Номер договору: 94
Сума договору: 380 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.11.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання: 25.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
ДУ Вугілля.PDF
PDF
Додаткова угода 1 до договору .PDF
p7s
sign.p7s