-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
380 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
f3774c004225465899f18d793447b610
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-12-006989-b-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Контактна особа:
Пташинська Вікторія Вікторівна +380487717263 osvita.sr@ukr.net
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, Лиманський район село Красносілка, вулиця Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
94
Дата підписання:
25.11.2020 00:00
Період дії договору:
25.11.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
380 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
380 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
Кількість
63 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове,
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e67b2979ffe34b599a6aee51d6af6130
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
62f78dc38e52407fb7ede52eea1ef2fb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни вносяться на підставі ч. 6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
12.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано