-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
Тендер Prozorro UA-2020-10-12-006989-b
головний розпорядник - Управління освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області
Завершена
381 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 905.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 905.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2020 16:03 - 18.10.2020 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим