• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))

Оголошено тендер

381 000.00 UAH
Номер: bf87e805ce4148d0b5aea6245849a9c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-12-005717-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 381 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
Примітки: Категорія:Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 12.10.2020 15:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо (ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі (вугілля кам’яне марки АОМ (13-50), АС (6-13), АО (25-70))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 63 тонни
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума381 000.00 UAH