-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25)
Тендер Prozorro UA-2017-10-13-001085-a
Більш детально зазначено у тендерній документації
Завершена
508 336.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 541.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 541.68 UAH
Номер:
139fbed35ddc4932bb00e0922cc599cf
Внутрішній номер закупівлі:
1358664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-13-001085-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, Лиманський район село Красносілка, вулиця Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевцова Марина Валентинівна +380487717263 osvita.sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
508 336.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 541.68 UAH
Період уточнення:
13.10.2017 11:58 - 22.10.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2017 11:58 - 01.11.2017 10:00
Аукціон:
02.11.2017 13:38 - 02.11.2017 13:59
Період кваліфікації:
02.11.2017 13:59 - 09.11.2017 13:59
Період завантаження договору:
02.11.2017 13:59 - 22.11.2017 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25)
Кількість
72 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове,, за місцезнаходженням навчальних закладів (1 дошкільний навчальний заклад, 3 загальноосвітні школи)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 02.11.2017 13:59 - 20.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Оскарження: 02.11.2017 13:59 - 20.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
506 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
506 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2017 13:59
Документи
53
Скарги
0
ТОВ "OC-НОВА 2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34922107
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380513231617 os-nova2007@meta.ua
-
Адреса:
55310, Україна, Миколаївська область, Арбузинський район, с. Кавуни, вул. Павлика Морозова, буд. 41
Початкова пропозиція
508 336.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
508 336.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
8188d6ad57c94f63ae271e6156576bc7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-13-001085-a-c1
Постачальник:
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Номер договору:
292
Сума договору:
506 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
23.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний