• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25)

506 880.00 UAH з ПДВ
Номер: 8188d6ad57c94f63ae271e6156576bc7
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-13-001085-a-c1
Постачальник: ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 292
Дата підписання: 23.11.2017 00:00
Період дії договору: 23.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 506 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 506 880.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки АМ (13-25)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 72 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове,, за місцезнаходженням навчальних закладів (1 дошкільний навчальний заклад, 3 загальноосвітні школи) На карті