-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (6-13), вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200), Вугілля кам'яне марки А (13-50), Вугілля кам'яне марки А (25-50) (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2021-09-08-005840-c
Завершена
731 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 655.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 655.00 UAH
Номер:
d87d4aae42f54dcfb112094e7aa03bc7
Внутрішній номер закупівлі:
11422809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-08-005840-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Сорочан +380487717263 osvita.sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
731 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 655.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 930.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2021 12:57 - 14.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2021 12:57 - 24.09.2021 00:00
Аукціон:
24.09.2021 11:06 - 24.09.2021 11:29
Період кваліфікації:
24.09.2021 11:29 - 29.09.2021 12:18
Період завантаження договору:
29.09.2021 12:18 - 19.10.2021 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 60 календарних днів з дати підписання обома Сторонами видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки А (6-13) (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09111100-1 - Вугілля)
Кількість
22 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, с. Павлинка (Одеська область, Іванівський район), за місцезнаходженням навчальних закладів
На карті
Вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200) (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09111100-1 - Вугілля)
Кількість
5 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, с. Павлинка (Одеська область, Іванівський район), за місцезнаходженням навчальних закладів
На карті
Вугілля кам'яне марки А (13-50) (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09111100-1 - Вугілля)
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, с. Павлинка (Одеська область, Іванівський район), за місцезнаходженням навчальних закладів
На карті
Вугілля кам'яне марки А (25-50) (ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09111100-1 - Вугілля)
Кількість
16 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
00000, Україна, Одеська область, Лиманський район, с. Кубанка, с. Переможне, с. Іванове, с. Павлинка (Одеська область, Іванівський район), за місцезнаходженням навчальних закладів
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 29.09.2021 12:18 - 10.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 29.09.2021 12:18 - 10.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
729 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
729 790.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2021 12:18
Відповіді на вимоги
12
Документи
91
Скарги
0
ФОП "СИВАК ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2450813075
-
Контактна особа:
Віктор Сивак +380669238386 sivak_viktor@ukr.net
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, смт. Саврань, вул. ЧКАЛОВА, будинок 52
Початкова пропозиція
730 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
730 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
159ed1c3d9ce44b2af4809e3d0b1572a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-08-005840-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Номер договору:
159
Сума договору:
729 790.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.10.2021 10:00
Статус:
Виконаний