-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з лушпиння соняшника, 8мм, ДСТУ 7124- ID: UA-2026-03-27-005973-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28751103
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2026-02-13-013072-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28303824
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2026-02-13-001829-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28292630
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне ДГ (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вугілля...×-
Вугілля кам'яне ДГ (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вугілля кам'яне Г(Г2) (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване (Код ДК 021:2015 – 09111100-1 Вугілля)
- ID: UA-2026-02-03-005896-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28163177
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з лушпиння соняшника, 8мм, ДСТУ 7124- ID: UA-2025-11-21-004220-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27214623
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2025-11-14-014297-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27134334
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2025-11-03-006844-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26973832
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з лушпиння соняшника, 8мм, ДСТУ 7124- ID: UA-2025-10-27-001001-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26891544
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)- ID: UA-2025-03-19-000826-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24752944
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)- ID: UA-2025-03-06-005346-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24631916
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з соломи згідно ДК 021:2015 - 09110000-3 – Тверде паливо- ID: UA-2025-02-27-007048-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24563628
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 331 день назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля- ID: UA-2025-02-19-000960-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24472248
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване- ID: UA-2025-02-18-004651-a
- Дата створення : 18.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24461484
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)- ID: UA-2024-09-27-002499-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22724695
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2024-09-02-006300-a
- Дата створення : 02.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22461288
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360507ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -