• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Тверде паливо

Завершена

390 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6be7aea281e14d6db6db7d493ef7a5ac
Внутрішній номер закупівлі: 28303824
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-13-013072-a   
Замовник: Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
Контактна особа: Огреба Ольга 380967343315 liprada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2026 16:06 - 20.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2026 16:06 - 23.02.2026 00:00
Аукціон: з 23.02.2026 14:50
Період кваліфікації: 23.02.2026 00:00 - 23.02.2026 14:28
Період завантаження договору: 01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴390 000.00 Тверде паливо