-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
469b79b9028b4e15afa88ef327a7ed83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-13-006854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.02.2026 11:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛипняжка
Сума390 000.00 UAH