-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-014297-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbcdfe7795944e53ad14dcfaf33a2b14
Внутрішній номер закупівлі:
27134334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-014297-a
Замовник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський р-н, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огреба Ольга 380967343315 liprada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 16:37 - 21.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 16:37 - 24.11.2025 00:00
Аукціон:
з 24.11.2025 13:38
Період кваліфікації:
24.11.2025 00:00 - 26.11.2025 10:27
Період завантаження договору:
02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 Тверде паливо