-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
edec07e3de69494480de411f9be34e67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-14-010985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.11.2025 13:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛипняжка
Сума390 000.00 UAH