-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-09-27-002499-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
2854c52612c64b1eab3b5c541a9b67dd
Внутрішній номер закупівлі:
22724695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-27-002499-a
Замовник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огреба Ольга 380967343315 liprada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2024 10:32 - 02.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2024 10:32 - 05.10.2024 00:00
Аукціон:
07.10.2024 13:33 - 07.10.2024 14:02
Період кваліфікації:
07.10.2024 14:02 - 09.10.2024 12:43
Період завантаження договору:
15.10.2024 00:00 - 25.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)