• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 5bdddc58c70645138098b4bd3fc62a00
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-27-003044-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
Замовник: Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 27.09.2024 10:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH