-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-005346-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
c93ff8718bdb4e08a3e95301e1fad705
Внутрішній номер закупівлі:
24631916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-06-005346-a
Замовник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огреба Ольга 380967343315 liprada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2025 12:01 - 11.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2025 12:01 - 14.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)