-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-03-19-000826-a
Завершена
200 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d636c303c8094aedb620b91e79bc15e4
Внутрішній номер закупівлі:
24752944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-19-000826-a
Замовник:
Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33360507
-
Адреса:
27015, Україна, Кіровоградська область, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огреба Ольга 380967343315 liprada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи наявну потребу Замовника у Закупівлі, Замовником було організовано Закупівлю шляхом проведення процедури відкритих торгів з урахуванням Особливостей. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за UA-2025-03-06-005346-a (додається). Так, 14.03.2025р відкриті торги з урахуванням особливостей щодо Закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель з підстави передбаченої підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником згідно з цими особливостями. Звіт про результати проведення процедури закупівлі за UA-2025-03-06-005346-a (додається). З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції.
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо)
Кількість
40 тонна
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
27015, Україна, Кіровоградська область, с. Липняжка, вулиця Юрія Обжеляна, будинок 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Максюта Віра Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1282407389
-
Адреса:
27037, Україна, Кіровоградська область, Піщаний Брід, Гагаріна, 8
Ціна пропозиції
200 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2025 09:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f7a1f16408249e6a3fb53115ea246be
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-19-000826-a-a1
Постачальник:
ФОП Максюта Віра Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1282407389
-
Адреса:
27037, Україна, Кіровоградська область, Піщаний Брід, Гагаріна, 8
Номер договору:
29
Сума договору:
200 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пелети паливні з лушпиння соняшника (ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо): 5 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
19.03.2025 00:00
Статус:
Підписаний