-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне ДГ (13-100) (ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване)- ID: UA-2025-06-18-010443-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25643783
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)- ID: UA-2025-06-10-005043-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25556490
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)- ID: UA-2025-06-10-002784-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25554228
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)- ID: UA-2024-07-16-007254-a
- Дата створення : 16.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22082435
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)- ID: UA-2024-07-12-004249-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22058582
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)- ID: UA-2024-07-12-003171-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22057493
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100- ID: UA-2023-09-19-008199-a
- Дата створення : 19.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19014834
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з деревини листяних твердих порід- ID: UA-2023-09-06-010146-a
- Дата створення : 06.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18883437
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне, ДГ (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472- ID: UA-2023-08-24-008398-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18771195
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети паливні RUF, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358- ID: UA-2023-08-24-000382-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18763175
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 (код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо, ДК 021:20...×-
Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 (код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо, ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля)
- ID: UA-2023-08-16-005762-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18690316
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикети паливні RUF- ID: UA-2023-05-05-002919-a
- Дата створення : 05.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17679740
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикети паливні- ID: UA-2023-04-10-009754-a
- Дата створення : 10.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17459145
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля марки ДГ (13 - 100)- ID: UA-2022-09-22-007496-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15404975
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09110000-3: Тверде паливо (Брикети паливні з деревини RUF)- ID: UA-2022-09-20-004368-a
- Дата створення : 20.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15376444
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 05381188ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -