-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-005043-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
Номер:
d2885d1eb6584c4aa69a0804d858cf5c
Внутрішній номер закупівлі:
25556490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-005043-a
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381188
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Шлапачук +380522321058 buhkirovograd@meteo.gov.ua http://kropcgm.meteo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 12:07 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 12:07 - 18.06.2025 09:00
Аукціон:
19.06.2025 11:36 - 19.06.2025 12:05
Період кваліфікації:
19.06.2025 12:05 - 24.06.2025 08:13
Період завантаження договору:
30.06.2025 00:00 - 10.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)