• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)

Завершена

50 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер: 69de8d9b850a49cf9c2c1af89460166b
Внутрішній номер закупівлі: 25554228
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-10-002784-a   
Замовник: КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
Контактна особа: Катерина Шлапачук +380522321058 buhkirovograd@meteo.gov.ua http://kropcgm.meteo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2025 10:43 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2025 10:43 - 18.06.2025 09:00
Аукціон: 19.06.2025 13:53 - 19.06.2025 14:22
Період кваліфікації: 19.06.2025 14:22 - 24.06.2025 08:18
Період завантаження договору: 30.06.2025 00:00 - 10.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)