-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети паливні з деревини листяних твердих порід
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-010146-a
Завершена
49 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 249.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 249.50 UAH
Номер:
41dc845721ec44748fc2f800c8d298d0
Внутрішній номер закупівлі:
18883437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-010146-a
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381188
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Шлапачук +380522321058 buhkirovograd@meteo.gov.ua http://kropcgm.meteo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 14:55 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 14:55 - 14.09.2023 08:00
Період кваліфікації:
14.09.2023 08:00 - 15.09.2023 09:59
Період завантаження договору:
21.09.2023 00:00 - 01.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 900.00 Брикети паливні з деревини листяних твердих порід