-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)
Тендер Prozorro UA-2024-07-16-007254-a
Світловодська ГМО - 7 тонн
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
0dc878cac5e742078d60e77ad2363bb4
Внутрішній номер закупівлі:
22082435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-16-007254-a
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381188
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Шлапачук +380522321058 buhkirovograd@meteo.gov.ua http://kropcgm.meteo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2024 16:02 - 21.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2024 16:02 - 24.07.2024 08:00
Період кваліфікації:
24.07.2024 08:00 - 24.07.2024 16:28
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)