-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)
Тендер Prozorro UA-2024-07-12-004249-a
Метеостанція Знам’янка – 5 т
Завершена
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер:
4a6dfe6df56c4d579a0f534b86aed727
Внутрішній номер закупівлі:
22058582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-12-004249-a
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05381188
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Шлапачук +380522321058 buhkirovograd@meteo.gov.ua http://kropcgm.meteo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2024 12:00 - 17.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2024 12:00 - 20.07.2024 08:00
Період кваліфікації:
20.07.2024 08:00 - 23.07.2024 11:40
Період завантаження договору:
29.07.2024 00:00 - 08.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Брикети паливні з деревини типу RUF («або еквівалент»)